Aktualności

Weekend zespołów Jedenastki   (2018-04-11)

Aktywny weekend z Jedenastką rozpoczęli podopieczni trenera Adriana i trenerki Marty podczas sobotnich rozgrywek na turnieju Gold Game Cup 2018. Na obiektach przy ul. Lotniczej 72 stawiło się 11 zespołów w kategorii Żak: AP Bumerang I, Parasol Wrocław I, Game Wrocław, AP Bumerang II, Parasol Wrocław II, AP Bumerang III, AP Football Wrocław, Polonia Trzebnica, Champions Oława, FMS Strzelin i nasz Jedenastka. Rozgrywki odbyły się w formule ligowej „każdy z każdym” dzięki czemu rozegraliśmy aż 10 meczów po 12 minut. W tym dniu również graliśmy bez zmian i chłopcy zostawili dużo zdrowia i serca na boisku. W całym turnieju odnotowaliśmy 8 zwycięstw i 2 porażki co ostatecznie pozwoliło nam zająć III miejsce. Mateusz Rajkowski został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a Jakub Wąsala wyróżniającym się zawodnikiem w zespole.

Niedziela to rozgrywki dla Skrzatów i Orlików. Od samego rana Skrzaty trenera Łukasza stawili się na obiektach przy ul. Lotniczej rywalizując z takimi zespołami jak: Game Wrocław, Parasol Wrocław, Bumerang Wrocław, Footland Wrocław, Ślęza Wrocław, Profi Academy, AP Duda, Start Namysłów i nasza Jedenastka. Turniej stał na wysokim poziomie, rozegraliśmy 8 bardzo wartościowych meczów zdobywając 4 zwycięstwa, 3 porażki i 1 remis. Niewiele zabrakło, aby nasi zawodnicy znaleźli się na III miejscu, ale tym razem musieliśmy zadowolić się IV miejscem. Mateusz Karczewski został wyróżniającym się zawodnikiem w zespole otrzymując statuetkę.

Po południu również przy ul. Lotniczej stawili się starsi zawodnicy- dwa zespoły Orlików. W turnieju w fazie grupowej zostały stworzone dwie grupy z których wyłonione zespoły trafiły odpowiednio do fazy finałowej grupy A walcząc o miejsca 1-5 i grupy B o miejsca 6-10. Zespoły biorące udział w turnieju: AP Jedenastka I, AP Jedenastka II, Parasol Wrocław, Bumerang Wrocław, Śląsk Wrocław, Marcinki Kępno, Polonia Trzebnica, Profi Academy, AP Dzierżoniów i AP Szczota. Zespół II Jedenastki awansował z 3 miejsca do grupy B walcząc o miejsca 6-10, a zespół I awansował z 1 miejsca do grupy A walcząc o miejsca 1-5. Ostatecznie AP Jedenastka II zajęła VI miejsce, a AP Jedenastka I zajęła I miejsce zdobywając w całym turnieju 29 bramek i tracąc zaledwie tylko 1 bramkę.
W zespole nie zabrakło wyróżnienie na które zasłużyli sobie Wojtek Ciupa i Szymon Kulpiński, a tytuł MVP całego turnieju otrzymał Jakub Karczewski. Gratulacje dla wszystkich chłopców grających w tych rozgrywkach, które stały na wysokim poziomie.