Aktualności

Jedenastka znów na podium! Udana niedziele dla rocznika 2011   (2018-03-05)

W niedziele 04.03.2018r w Złotoryi odbył się turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Złotoryi organizowany przez klub Górnik Złotoryja. Na miejsce stawiło się 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy: Górnik Złotoryja, Karkonosze Jelenia Góra, Gryf Gryfów Śląski, FA Legnica, Kuźnia Jawor, FA Chojnów, KS Pogoń Świerzawa, Rudawa Janowice Wielkie, Wilkowianka Wilków. Rozgrywki podzielone na dwie fazy: grupową i finałową o miejsca. Nasza Jedenastka w fazie grupowej, znalazła się w grupie A z takimi zespołami jak Górnik Złotoryja, Gryf Gryfów Śląski, Rudawa Janowice Wielkie, Wilkowianka Wilków i bez żadnej porażki z pierwszego miejsca awansowała do półfinału. W półfinale naszym rywalem był zespół FA Legnica, który  pokonaliśmy 2:0 i awansowaliśmy do finału w którym przyszło zmierzyć się nam z Rudawą Janowice Wielkie. W finale po raz kolejny nasza Jedenastka pokazała, że potrafi grać w piłkę, po bramce Igora i dwóch trafieniach Konrada wygraliśmy 3:0 i tym samym zajęliśmy I miejsce. Podczas turnieju nasz Filip Pac został wybrany najlepszym bramkarzem rozgrywek!
Podczas gdy chłopcy walczyli w Złotoryi, nasi najmłodsi zawodnicy rozgrywali swój turniej w Żernikach Wrocławskich- AFK Saller Cup 2018r. Turniej został zorganizowany przez Akademię Piłkarską First Kick. Nasza Jedenastka grała 2 zespołami, bez klasyfikacji końcowej i presji na wynik. Oba zespoły i poszczególni zawodnicy rozegrali świetne mecze. Dla niektórych były to pierwsze rozgrywki i pierwszy strzelony gol, a więc dużo emocji. Na pewno bardzo wartościowe rozgrywki dla wszystkich chłopców ale i kolejne doświadczenia oraz spora dawka futbolu.